Widget za 3000 euro dla Opery

tech • 158 słów • 1 minuta czytania

Producent przeglądarki Opera organizuje konkurs na stworzenie najpopularniejszego widżeta dla swojej przeglądarki w wersji 9. Nagrodą jest 3000 Euro.

O konkursie tym dowiedziałem się z notki “Za stworzenie Operowego widżeta dostaniesz 3000 Euro :)” z joggera Adama Dziura. Tam można znaleźć nieco więcej informacji na ten temat. Wkrótce powinna też się pojawić oficjalna informacja na stronach Opery. Bo jak dotąd nie stwierdzono takowej, a o całej akcji poinformował Polski dział PR Opery.

Konkurs jest podzielony na 2 części, tj. lokalną/polską i międzynarodową. W pierwszej wygrać można 1000 a w drugiej 2000 Euro. Nagrodę tę zdobędzie osoba, której widget zostanie ściągnięty przez największą liczbę użytkowników Opery w dniach od 7 czerwca do 14 września.

Hmm spróbowałbym sił w tym konkursie, myślę, że warto coś pokombinować, tylko nie mam zbytnio żadnego pomysłu na odpowiedni gadżet. Mam nadzieję, że ktoś w komentarzach coś ciekawego zasugeruje, a później nie pozostanie nic innego, jak napisanie owego ciekawego widżeta i zgarniecie głównej nagrody :D

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

/dozwolony markdown/

/nie zostanie opublikowany/