Małe podsumowanie

tech, life • 186 słów • 1 minuta czytania

Wszyscy sporządzają listy i zestawienia przedstawiające różne aspekty minionego roku. Ja też postaram się w kilku słowach co nieco napisać o minionym roku i najbliższych moich planach ;)

Na początek to może się przyznam, że od ponad tygodnia nie napisałem praktycznie nawet jednej linijki kodu. Okres świąteczny trochę rozleniwił, ale czas zabrać się do roboty…

W mijającym roku powstał MalDevBlog, który za niedługo będzie obchodził swoją pierwszą rocznicę. I to cieszy, że udaje mi się tutaj wrzucać wszelkie informacje o moich projektach i zmaganiach z kodem.

W najbliższych dniach będę musiał powrócić do PHP i zająć się jednym projektem. Dawno w nim nic nie kodziłem, bo ostatnio moim ulubionym językiem jest C++.

Z innych projektów, większych i mniejszych to może uda się zrobić coś związanego z wxWidgets, może jakaś polską społeczność, ale o tym na razie cicho.

Prócz tego liczę, że wreszcie uda mi się znaleźć trochę czasu na postawienie konkretnego, takiego z prawdziwego zdarzenia, swojego homepage’a wraz z podległymi serwisami i jakimś pseudo repozytorium moich projektów, skryptów open-source’owych i innych tego typu elementów. I mam nadzieję, że nie skończy się to tylko na planach :P

Komentarze (1)

grejf avatar
grejf
20070104-114536-grejf

Mal lepiej jest mieć w głowie plany niż mieć ich brak, a mieć parcie ja jakiś projekt znam to uczucie, w ogóle to możesz mi jakiegoś avarcika zapodać “manga - fantasy” pozdr spełnienia projektów.

Dodaj komentarz

/dozwolony markdown/

/nie zostanie opublikowany/