Wordpress Plugin

tech • 190 słów • 1 minuta czytania

Znalazłem fajne stronki z wtyczkami do WP! Są to w rzeczywistości 2 bazy pluginów. Pierwsza z nich to Wordpress Plugin Database z bardzo dużą zawartością plugów, a druga to Plugin Directory z sekcją dla developerów. Można na nich znaleźć prawie każdą wtyczkę, której się potrzebuje :)

Oczywiście można na stronach oficjalnych WP poszukać co nie co ciekawych informacji, m.in na witrynach Codex’u, czyli obszernej WordPressowej dokumentacji.

Godną uwagi jest polska strona o WP, chodzi tu o forum uruchomione przez Fanatyka. Jest to Polski support WordPress, gdzie każdy potrzebujący pomocy i informacji o WP w rodzimym polskim języku na pewno znajdzie. Polecam serdecznie wszystkim polskim użytkownikom i sympatykom WordPressa’a :)

Forum oparte na silniku IPB, osobiście wolałbym na phpbb przema, ale każdy ma swoje własne upodobania…

Sam myślę nad napisaniem czegoś do WP. Próbowałem dodać jedną małą funkcję do edytora WYSIWYG dostępnego w PA, która ułatwiłaby i zautomatyzowała do jednego kliknięcia wstawianie w notkę tekstu o dodaniu czegoś nowego. Na razie robię to ręcznie… może się to zmieni za jakiś czas :) Choć byłaby to wtyczka nie do samego WP, ale do edytora TinyMCE, z którego korzysta Wordpress przy pisaniu notki.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

/dozwolony markdown/

/nie zostanie opublikowany/