WordPress Plugin

Znalazłem fajne stronki z pluginami do WP, 2 fajne bazy pluginów. Pierwsza z nich to WordPress Plugin Database, z bardzo dużą zawartościa plugów. Druga to Plugin Directory z sekcją dla developerów. Można na nich znaleźć prawie każdą wtyczkę, którą się potrzebuje :)
Oczywiście można na stronach oficjalnych Wp poszukać co nie co, można tam znaleźć mnóstwo ciekawych informacji, m.in na witrynach Codex’u, czyli obszernej dokumentacji.

Godną uwagi jest polska strona o wp, chodzi tu o forum uruchomione przez Fanatyka. Jest to Polski support WordPress, gdzie każdy potrzebujący pomocy i informacji o wp w rodzimym polskim języku napewno znajdzie. Polecam serdecznie wszystkim polskim użytkownikom i sympatykom WordPressa’a :)
Forum oparte na silniku IPB, osobiście wolałbym na phpbb przema, ale każdy ma swoje upodobania…

Sam myślę nad napisaniem czegoś do Wp, próbowałem dodać jedną małą funkcję do edytora WYSIWYG dostepnego w PA, która ułatwiłaby i zautomatyzowała, do jednego kliknięcia, wstawianie w notke tekstu o dodaniu czegoś nowego do danego wpisu. Narazie robię to ręcznie… może sie to zmieni za jakiś czas :) Choć głownie to byłaby to wtyczka nie do samego Wp, ale do edytora TinyMCE, z którego korzysta WordPress przy pisaniu notki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *