Dalsze zmagania z designem

Dalej męczę się z designem devbloga :| No cóż kolejny argument żeby się wreszcie nauczyć podstaw Photoshopa :) Zwykle odkładam to na bliżej nie określoną przyszłość, bo jednak grafika to nie moje zainteresowania... chociaż te podstawy fajnie byłoby kiedyś opanować.

Tymczasem postanowiłem skupić się bardziej na CSS i pewnie trochę się napier...le z tym, żeby wszystko pasowało co do piksela. Efekty już widać i jak na razie udało mi się zaspokoić wymagania IE i FF pod kątem tej samej interpretacji kodu i wyglądu :)

Jutro mam robotę, więc pewnie dopiero wieczorem zajmę się kontynuacją prac. Chcę jak najszybciej ukończyć to dzieło i zabrać się za projekty, które ostatnio są ciągle odkładane na później. Kumpel goni mnie z kilkoma witrynami i silnikiem pod nie...

Miałem też dziś napisać mały skrypcik do statystyk i uptime'a serwera, ale niestety nie dało się tego zrobić według pierwotnego planu. Dlatego trzeba będzie napisać specjalny skrypt z zaczerpniętych fragmentów kodu phpsysinfo generujący potrzebne dane :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *