Małe odświeżenie...

tech • 280 słów • 2 minuty czytania

Jak już wspominałem na mini, strona główna MalDevBloga przeszła małe odświeżenie.

Dodatkowo zintegrowałem sobie WP z moim mini-blogiem na pinger.pl. Może integracja to za wielkie tutaj słowo, bo w końcu na razie to tylko wyświetlanie notek z minibloga na devblogu, ale zawsze coś. Teraz nie będę “zaśmiecał” sobie devbloga i bazy małymi, krótkimi wpisami o byle czym…

Na więcej zmian nie mam aktualnie czasu i chęci, ale prędzej czy później one nastąpią… są w planach, gorzej z resztą ;)

Czas z przepychu wejść do prostoty. To już widać na stronie głównej, skąd zniknął dolny panel, a sidebar aktualnie wyświetla tylko to co jest mi niezbędne, bez żadnych pierdołek ;)

Skoro zintegrowałem pingera z blogiem to wypadałoby wypuścić plugina do WordPressa, który to robi, bo może komuś też się przyda taka “integracja”.

A tak poza tym, zbliża się koniec roku, a ja znowu nie zdążyłem ze wszystkimi planami i projektami.

Od jakiegoś czasu staram się to uporządkować i miło byłoby gdyby już powstała, z takiego prawdziwego zdarzenia, strona projects.malcom.pl, która ukierunkowałaby i wyprostowała te sprawy. Niestety strona nadal jest tylko w planach, a na dysku burdel z projektami, niektóre zaczęte i nieskończone, czy nawet porzucone.

Prócz tego wszystkiego, chciałem od stycznia wrócić na poważnie do xime i większość, jak nie cały, czas poświęcać właśnie temu projektowi. A będzie pewnie tak jak zawsze, czyli ciężko :P

Na koniec życzę wszystkim deweloperom i koderom, aby w nowym roku udało się wreszcie zakończyć to, co od dawna staramy się zrobić, a nie daje nam spokoju. A także, aby wszelkie nowe projekty rozwijały się po naszej myśli bez żadnych problemów, a w kodzie nie lęgły się robaki ;)

Oby wszystko podążało zgodnie z naszymi planami!

Komentarze (2)

Przepisy avatar
Przepisy
20071231-111105-przepisy

Ach te plany… “Plan jest niczym - planowanie jest wszystkim”.

BP avatar
BP
20080101-165447-bp

Jeszcze do szczęścia brakuje dobrej wtyczki do blipa. Jak narazie great work z obiema wtyczkami do pingera (tlen+wordpress), dzięki :)

Dodaj komentarz

/dozwolony markdown/

/nie zostanie opublikowany/