Małe odświeżenie…

Jak wspominałem na mini, strona główna MalDevBloga przeszła małe odświeżenie. Dodatkowo zintegrowałem sobie WP z miniblogiem na pinger.pl. Może integracja to za wielkie słowo, bo w końcu na razie to tylko wyświetlanie notek z minibloga na devblogu, ale zawsze cos ;) Teraz nie będę "zaśmiecał" sobie devbloga i bazy małymi, krótkimi wpisami o byle czym...

Na więcej zmian nie mam czasu i chęci, ale prędzej czy później ono nastąpią. są w planach, gorzej z resztą :P

Czas z przepychu wejść do prostoty. Także widać to już na głównej stronie, gdzie zniknął dolny panel, a w sidebarze tylko to co jest mi niezbędne, bez żadnych pierdołek ;)

Skoro zintegrowałem pingera z blogiem, to wypadałoby wypuścić plugina do WordPressa do tego celu, może komuś się przyda.

A tak poza tym, koniec roku się zbliża, a ja znowu nie zdążyłem z wszystkimi planami i projektami. Od jakiegoś czasu staram się to uporządkować i milo byłoby gdyby powstała już, z prawdziwego zdarzenia, strona projects.malcom.pl, która ukierunkowałaby te sprawy. Ale nadal strona tylko w planach, na hdd burdel z projektami, niektóre zaczęte i nieskończone, czy nawet porzucone.

Prócz tego wszystkiego, chciałem od stycznia wrócić na poważnie do xime i większość, jak nie cały, czas poświęcać właśnie temu projektowi. A będzie pewnie tak jak zawsze, czyli ciężko :P

Na koniec życzę wszystkim deweloperom i koderom, aby w nowym roku udało się wreszcie zakończyć to, co od dawana staramy się zrobić, a nie daje nam spokoju. A także, aby wszelkie nowe projekty się rozwijały po naszej myśli bez żadnych problemów, a w kodzie nie lęgły się robaki ;) Oby wszystko podążało zgodnie z naszymi planami.

3 thoughts on “Małe odświeżenie…”

  1. Jeszcze do szczęścia praguje dobrej wtyczki do blipa. Jak narazie great work z obiema wtyczkami do pingera (tlen+wordpress), dzięki :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *