Moja mała wishlista

[Uwaga! W ciagłej aktualizacja… zajrzyj później/jutro… może będzie ciekawiej ;)]

Jest kilka drobnych rzeczy jakie bym sobie kupił lub przygarnął, a które w jakiś sposób mogą mi pomóc nie tylko w moich projektach, codziennym życiu, czy po prostu umilić czas. O szczegółach można poczytać na blogu w notatce Lista małych życzeń.

Pozycje oznaczone (?) wymagają zastanowienia, wyboru, sprecyzowania, widnieją głównie w celu zachowania pomysłu/idei, aby z czasem o nich nie zapomnieć. Za to pogrubione pozycje są jakby priorytetowe i ważna jest dla mnie ich w miarę szybka realizacja.

Książki

Elektronika

Z elektroniki i tematów wokół elektronicznych, radiotechnicznych, kilka tytułów może mnie zaciekawić. Na przykład o mikroprocesorach i mikrokontrolerach z serii “… w praktyce” kilka książek posiadam a kilka ciekawych brakuje ;)

DSP (new)

Radiowo

Inne o konstrukcjach radiowych i konstruowaniu radioodbiorników, w tym z minionej epoki (najlepiej)… dodam jak coś fajnego znajdę…

Przyjmę również czasopisma Elektronika dla Wszystkich, Świat Radio, Elektronika Praktyczna (może), i kultowy Radioamator/Radioelektronik, bo brakuje mi jeszcze wiele numerów do kolekcji, o szczegóły pytać ;)

Programowanie, software development

Mam kilka ciekawych książek, a nowe ciężko znaleźć, aby nie były nudne i nie poruszały oklepanych tematów. Zawsze mozna spróbować, głównie wokół programowania C/C++, asemblera (?), niskopoziomowo, coś nowego, szczególnie typu musthave dla developera.

Inne

Elektronika (w częściach)

Narzędzia

  • (?) Multimetr Fluke… może Fluke 233
  • (?) Opalarka
  • (?) Szczypce, obcinaczki, cążki - dobry zestaw

[Ostatnia aktualizacja: 12 maja 2019]