Allegro Seller Info 0.1.10

Pierwsza wersja skryptu allegro-seller-info.user.js wydana bez jakichkolwiek nowych poprawek błędów mogących wynikać ze zmian na stronie Allegro. Za to pierwsze wsparcie w rozwoju z zewnątrz. Chyba jednak ktoś z tego korzysta prócz mnie.

Wczoraj dostałem pull requests-a dodającego na listach aukcji wyświetlanie obok nazwy sprzedającego i jego lokalizacji, także ocenę (rating procentowy).

Sam kiedyś myślałem nad embedowaniem większej ilości danych o użytkowniku i aukcji. Ale, że głównie interesowały mnie tylko te dane jakie do tej pory się tam wyświetlały, to zbytnio nie zastanawiałem się nad rozwojem, czy szerszymi zmianami skryptu. No może prócz tego, żeby działał.

Kod zaproponowanym przez jerry1333 po drobnych kosmetycznych zmianach w formatowaniu wrzuciłem do repo. Wszystko wyglądało idealnie, dopóki przy testach nie natrafiłem na użytkownika, który nie miał żadnych ocen i pole item.seller.userListingUrl było niezdefiniowane. Wprowadziłem małego fix-a i podbiłem wersję do numerku 1.10.

Nowa wersja jest już dostępna w moim repo UserScripts i powinna zostać automatycznie zaktualizowana u użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *