Allegro Seller Info 0.1.3

Zastanawiałem się nad sensem wrzucenia tego krótkiego postu informacyjnego o podbiciu wersji w moim allegrowym skrypcie UserJS (Allegro Seller Info). Kiedyś takowe wpisy się pojawiały często, gdy wypuszczałem nową wersję jakiegoś mojego projektu. Dlatego myślę, że warto tą tradycję podtrzymać i zamieścić choćby krótkie ogłoszenie o nowym releasie.

Wczoraj pojawiła się nowa wersja oznaczona numerkiem 0.1.3 mojego skryptu allegro-seller-info.user.js, o czym nie omieszkałem się poinformować za pomocą mojego twittera.

Changelog jest bardzo krótki, bo dotyczy tylko drobnej aktualizacji skryptu do wprowadzonych zmian na stronach Allegro. Na stronie opisu aukcji w zakładce "Dostawa i płatność" zastąpiono ciąg "Lokalizacja" na "Wysyłka z" co skutkowało niemożnością wydobycia informacji o lokalizacji sprzedającego, tudzież miejsca wysyłki.

W istocie nic wielkiego, więc poprawka jest prosta, szczegóły widoczne na diff-ie commita.

Poniekąd w celu zachowania kompatybilności "UI", w dalszym ciągu miejsce wysyłki oznaczone jest jako "Lokalizacja" we wstrzykiwanych danych i pewnie tak już pozostanie.

Aktualna wersja dostępna jest w moim gitowym repo UserScripts. Moje user-jsy wspierają auto-aktualizację, więc użytkownicy z nich korzystający nie musza podejmować żadnych kroków, o ile zezwalają na "apdejty".

One thought on “Allegro Seller Info 0.1.3”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *