Spodek 2.0 czyli śląskie GrilIT

Może już wkrótce Śląsk będzie miał swoje własne śląskie GrilIT, czyli spotkania ludzi związanych z "szeroko pojętymi technologiami sieciowymi".

Z inicjatywa śląskich spotkań "wyskoczył" normanos na swoim blogu. Tam zapewne również będą pojawiać się aktualne nowinki i informacje odnośnie implementowania beta spotkania.

Jak najbardziej popieram inicjatywę, nie jesteśmy gorsi od innych i swój Spodek 2.0 też będziemy mieli :P Mam nadzieje, ze wszystko pójdzie według planów i już za nie długo będziemy mieli swoje pierwsze "spotkania sieciowe" w Katowicach.

W ramach możliwości będę starał się informować na bieżąco o rozwoju wydarzeń.

5 thoughts on “Spodek 2.0 czyli śląskie GrilIT”

 1. Drogi autorze, uprzejmie informuję, że w języku polskim słówko „odnośnie” łączy się zawsze ze złówkiem „do„. Przykład:
  Odnośnie do implementowania beta spotkania.„.
  Dziękuję za uwagę.

 2. Musk.. ty to chyba jednak jestes pier**.. nie zasmiecaj takimi pierdolami blogera… boze gorzej niz dzieci neostrady :| no comments.

 3. Będę kontynuował tę niemerytoryczną dyskusję:
  Sx, jeśli dbałość o poprawną polszczyznę uważasz za coś gorszego od dziecko-neostradowania, to, wybacz, coś z Tobą nie tak.
  pawel, zapraszam do lektury tego, lub jakiegoś porządnego słownika poprawnej polszczyzny. Zdajesz się wypowiadać na temat, o którym nie masz bladego pojęcia.
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *