Dokumentacja protokołu Tlen.pl

12 lutego 2007

Dziś wreszcie wyszła pierwsza publiczna wersja nieoficjalnej dokumentacji protokołu komunikatora Tlen.pl.
O rozpoczęciu prac wspomniałem w pewnej notce – Protokół Tlen.pl.
Od tego czasu minęły ponad 2 miesiące, ale się zmobilizowałem i udało się doprowadzić to do v1.0 i udostępnić publicznie.

Na razie udokumentowana jest tylko podstawowa komunikacja jest na resztę przyjdzie czas.
Pewnie w czasie prac nad obsługą pełnego proto Tlenu w xime się pojawi reszta ;)
Bo na razie szkoda poświęcać czas na pisanie :P

Dokumentacja dostępna jest na stronie http://projects.malcom.xorg.pl/tlenproto/

Na forum ekipy tlenowej pojawił się temat związany z tym dokumentem.

Podobne notatki:

Może zainteresują Cię również następujące, pododbne notatki:

Komentarze i nawiązania (1)

Kanał RSS komentarzy

  1. Brawo Mal, aby tak dalej (ciekawych rzeczy można sie dowiedziec z proto tlenu :])

Dodaj swój komentarz

Możesz użyć tych tagów XHTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jeśli chcesz wstawić kilku linijkowy fragment kodu, użyj tagów <pre lang="x"></pre> (gdzie x język kodu np. cpp, perl, html). W ten sposób kod zostanie odpowiednio sformatowany i pokolorowany przez system.

Uwaga!

Na tym blogu działa system cache oraz filtr antyspamowy. Twój komentarz może być widoczny na stronie z pewnym opóźnieniem. Proszę o cierpliwość. Jeśli utraciłeś już wszystkie jej zasoby poinformuj mnie o tym, być może system uznał Cię za spamera ;)