Polska planeta WordPress

Po dłuższej przerwie odwiedziłem forum Polskiego Supportu Wp i się trochę zdziwiłem. Prócz kilkunastu, może troche więcej nie przeczytanych postów dowiedzaiłęm sie, że jakiś czas temu pod moją nieobecnośc powstała Polska planeta WordPress, nowy projekt polskiej sceny WordPressa.

Jeden z pomysłodawców i stworzycieli tego projektu, zimaq określił na forum, można stwierdzić, że głowne cele Planety:

Planeta, ogólnie rzecz biorąc, to taki zbiór kanałów rss traktujących o pewnej określonej rzeczy ( w tym wypadku WordPressie ) z różnych zakątków sieci skupionych w jednym miejscu.
Oficjalna planeta jest domyślnie zaimplementowana w WP, ale wszystkie newsy są po angielsku. Dlatego trzeba to naprawić. I tu na przeciw wychodzi Wasza wspaniała redakcja, która stworzyła polską wersję tej planety oraz odpowiedni hack do WP, o którym za chwilę.

Pomysł jest idealny, sam zaraz sobie zaimplementuje na swoim DevBlogu Planete, tylko ściagne ten pluginek i zedytuje kilka plików :)

Administracji Polskiego Supportu Wp należa się słowa pochwały i uznania, a także gratulacji i zyczeń powodzenia w realizacji dalszych, ciekawych i udanych projektów związanych z WordPressem na ziemiach polskich XXI wieku… :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *