Lepiej być faszystą niż pedałem…

Lepiej być faszystą niż pedałem...

Słowa Aleksandra Mussoliniego są jednym z motto strony Redwatch.

Innym, może bardziej dosadnym hasłem witryny, jak i akcji RedWatch są słowa Iana Stuarta Donaldsona:

Pamiętaj miejsca, twarze zdrajców rasy, oni wszyscy zapłacą za swoje zbrodnie.

O witrynie tej zrobiło się głośno po brutalnym napadzie na działacza ruchu anarchistycznego. Na warszawskim Powiślu dwaj nieznani sprawcy zaatakowali mężczyznę gazem, a następnie wbili mu nóż w plecy. Napadnięty był jedną z osób, których dane znalazły się na liście opublikowanej na wspomnianej stronie.

Na stronie opublikowano zdjęcia i nazwiska osób, według autorów strony "trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów, działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofilii".

Członkowie polskiego oddziału Redwatch od stycznia prowadzą akcję "tropienia czerwonych". Inicjatywa, według autorów strony, jest w prostej linii kontynuacją udanych akcji tego typu, jakie mają miejsce w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Celem Redwatch Polska jest zbieranie wszelkich możliwych informacji (zdjęcia, adresy, nr telefonów, nr tablic rejestracyjnych samochodów etc.) osób i działaczy powiązanych z działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską lewackimi stowarzyszeniami, czy innych osób promujących lobbo homoseksualne i pedofilskie.

Trwa policyjna obława na neonazistów związanych z organizacją Krew i Honor (polska strona oddziału Krew i Honor) oraz stroną internetową Redwatch.

Dotychczas zatrzymano cztery osoby, jednej z nich - 37-letniemu mieszkańcowi Świnoujścia - postawiono zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, podżegania do nienawiści rasowej i złamania ustawy o ochronie danych osobowych. Mężczyzna był jednym z administratorów strony, zajmował się m.in. umieszczaniem na niej danych "wrogów rasy"...

Wrocławscy policjanci zatrzymali 21-letniego Bartosza B., mieszkańca Słupska. Według policji, jego zadaniem było tłumaczenie tekstów z języka polskiego na angielski oraz ewentualne korekty związane ze stylistyką i ortografią. Ze względu na biegłą znajomość języka angielskiego, utrzymywał również kontakt z administratorami amerykańskimi i pośredniczył w przekazywaniu informacji Andrzejowi P., tłumacząc korespondencję dotyczącą tej witryny.

W całym kraju trwa akcja przeciwko osobom zamieszanym w dostarczanie informacji zamieszczanych na stronie. Do tej pory przesłuchano już kilkadziesiąt osób. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście komputerów. Ich zawartość sprawdzają teraz biegli informatycy.

Polskie władze od dawna starają się zamknąć tą stronę. Strona ta bowiem znajduje się na serwerze amerykańskim, polskie MSZ wystosowało notę do władz USA i FBI z prośbą o pomoc w "doprowadzeniu do zamknięcia" witryny, firmowanej przez organizację "Krew i Honor".

Trochę nikłe wydaje się zamkniecie strony, choćby, dlatego, że znajduje się na prywatnym serwerze, amerykańskiego patrioty, któremu pierwsza poprawka gwarantuje wolność poglądów i opinii. W USA prawo nie zabrania propagowania faszystowskich ideologii jak to ma miejsce m.in. w Polsce, gdzie zakazane jest propagowanie ideologii totalitarnych.

Treść jednego z komentarzy do artykułu na ten temat, na bliżej "nieokreślonym" polskim portalu:

Po co szukać serwera w USA?
Nie lepiej spytać Giertycha?

Zostawmy to bez komentarza... :D

Z drugiej strony, jeśli Polskie prawo zabrania szerzenia ideologii sprzecznych z konstytucja, to, czemu nikt się nie zajmie "czerwonymi" działaczami? Czemu na takiej samej zasadzie nie traktuje się komunistów? Za koszulkę z swastyką, czy Hitlerem można być karanym, spróbuj tak wyjść. Pełno dzieciaków bezkarnie biega w koszulkach CCCP, sierpem i młotem, czy portretem Che Guever'y, oni mogą, nikt ich nie ściga.

Dlaczego można nosić symbole związane z najgorszym bandyckim systemem świata, a władze nie reagują? Dlaczego działają komunistyczne bojówki i komunistyczne partie? KPP ciągle istnieje, a jej działacze propagują ideologie totalitarną. Mimo, iż nasz kraj tak brutalnie został doświadczony przez komunizm.

Jak ma być walka z totalitaryzmem, to niech będzie z wszystkimi jej odmianami, na całej linii :]

W Polsce przymyka się oko na propagowanie zakazanego komunizmu, a ściga propagowanie zakazanego faszyzmu.

Poniżej jeden z ciekawszych komentarzy poruszających ten temat, z "nieokreślonego" polskiego portalu :P

!!! A co z tworzonymi przez lewaków listami wrogów? Oni też zamieszają dane (nie tylko nazistów, ale także narodowców) i wzywają do przemocy wobec osób, których dane zamieścili, a także do bezczeszczenia symboli narodowych, religijnych i państwowych oraz do atakowania policjantów. Jawnie propaguje się komunizm i zaprzecza się zbrodnią komunistycznym, co jest przestępstwem. Ten dźgnięty nożem anarchista Jest szefem warszawskiej Antify, która dokonała kilku morderstw i gwałtów, oraz niezliczoną ilość pobić (w tym kobiet i osób niepełnosprawnych). Poza tym irytuje mnie priorytet jaki nadano tej sprawie. Setki policjantów, komenda główna, podsłuchy elektroniczne, prokuratura, sądy, więzienia i areszty (i tak przepełnione). Po co? Jak by chcieli po prostu złapać sprawców napadu, to można jeszcze zrozumieć, choć nie przypominam sobie, aby w innych sprawach tego typu ktoś angażował podobne środki. Ale nie w przypadku "zamieszczania treści faszystowskich" na Boga te środki powinny być zarezerwowane dla walki z terroryzmem, gangami, a nie propagowanie ustroju totalitarnego (czego zresztą nie robili), co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2!!!!!!
reakcjonista@op.pl, 01.06.2006 16:15

Z aktualności na stornie RedWatch możemy się dowiedzieć, że znów złapali i oskarżają nie tego, co powinni, a strona nadal działa, mimo, jak to określono w różnych źródłach, admina strony.

Innym ciekawszym dla mnie fragmentem jest notka z dnia 18.05.2006:

W sierpniu 2001 roku na warszawskiej starówce został skatowany Adam Kuszewski. 18 letni chłopak, uczeń szkoły średniej, został napadnięty przez grupę bandytów i pobity do nieprzytomności. Nie odzyskawszy świadomości zmarł 3 dni później. Tej zbrodni dopuściła się grupa "wolnościowców", bojówka warszawskiej "antify". Jej przywódcą jest poszkodowany ostatnio Maciej Dowhyluk. Ci, których ręce spłynęły krwią młodego chłopaka prędzej czy później odpowiedzą za swoje zbrodnie bo "kto sieje wiatr, ten zbiera burze". Słowa "PAMIĘTAJ MIEJSCA, TWARZE ZDRAJCÓW, ONI WSZYSCY ZAPŁACĄ ZA SWOJE ZBRODNIE" są adekwatne do zdarzenia. Media zaczną swoją propagandową szopkę w obronie lewaka, który jest współodpowiedzialny za morderstwo Adama. Dla dziennikarzy nie jest ważna działalność "Chirurga". Zamiast stanąć po stronie prawdy opiszą sprawę jako "atak złych faszystów na niewinnego człowieka".

Mają trochę racji w tym, że media wyimaginują swój punkt widzenia i go będą wmawiać społeczeństwu, a nikt nie zainteresuje się prawda i tym, co tak naprawdę się dzieje, i od czego się zaczęły "problemy".

Z obydwu ideologii totalitarnych, ich wielcy działacze, czy przywódcy stawali się wrogami narodu polskiego. Oni go zaczęli wyniszczać...

Można jeszcze w to całe zamieszanie wplątać Młodzież Wszechpolską, LPR i inne takie. Jednak według mnie jedną z lepszych organizacji narodowościowych jest NOP (Narodowe Odrodzenie Polskie), żadni faszyści, komuniści, i inni "pie*dolnięci", tylko polscy nacjonaliści, różnie określani, czasem i to dosyć często jako źli Skinheadzi... Niestety tak bywa w tym środowisku, że wszystko się wrzuca do jednego worka z napisem nazista lub komuch.

łysy != faszysta != nacjonalista

Nie zawsze łysy oznacza faszystę, rasistę, czy może nacjonalistę. Wygląd nie świadczy o człowieku, a tym bardziej nie zawsze świadczy o jego poglądach.

Kończę trochę przydługawą notkę... A można by jeszcze wspomnieć tutaj o Słowianach i tożsamości słowiańskiej, czy rasowej i innych tego typu rzeczach w jakis sposób powiązanych ze sobą, ale nie tu jest czas i miejsce na to.

Uważaj na siebie i pamiętaj:

Bądź czujny wobec wroga narodu...

Są tylko dwie strony - nasza i ta druga

Sława ;)

11 thoughts on “Lepiej być faszystą niż pedałem…”

 1. Jednak według mnie jedną z lepszych organizacji narodowościowych jest NOP (Narodowe Odrodzenie Polskie), żadni faszyści

  Hahaha, dobre sobie. Swego czasu Fear miał u siebie notkę o tytule „NOP to naziści”, tylko coś nie mogę jej wygooglać.
  Opisał w niej jak to ci niby niefaszyści zwyzywali go od Żydów :>

 2. Ja zbytnio w tym temacie „nie siedze”, ale i tak NOP jest „lepszy” od MW.
  Przeglądając google wszędzie obok NOP pojawia sie słowo kluczowe faszysta, nazista… wtf:| Społeczeństwo ocenia, tak jak pisałem, w dużej mierze po wyglądzie i zachowaniu kilku jednostek w danej grupie, a zawsze sie znajdzie kilka „debili”…

 3. Jak chcą oczyścić swoje imię to niech się ich pozbędą raz na zawsze. Ale wątpie żeby tak się stało. Widziałem ich spot wyborczy – szubienica jako symbol rozwiązania kwestii gejów to ewidentna inspiracja Wujem Adolfem.

 4. To właśnie smuci, że prawie wszystkie radykalne organizacje prawicowe, narodowościowe… etc, w większym lub mniejszym stopniu mają powiązania właśnie z faszyzmem.
  Jako narodowcy, nacjonaliści powinni wlaczyc nie tylko z „czerwonymi”, ale tekże z nazistami, faszystami. Hitlerowki faszyzm tak amo jak komunizm niszczył nasz kraj. A Nacjonalista w dużej mierze przekładający dobro ojczyzny nad wszystko inne, powinien własnie o to dbać.
  … ani nazista, ani komunista, prawdziwy polski nacjonalista…

 5. coś z wami nie tak? narodowcy? oszaleliście?
  Pewnie ten komment skasujesz ale jak miałem do ciebie respekt za to co robisz na polu informatyki tak bieganie po stronach gejowatych wielbicieli hitlerjugend jest dla mnie poniżej krytyki

 6. Narodowiec != faszysta/rasista

  bieganie po stronach gejowatych wielbicieli hitlerjugend

  Mi sie wydaje, ze geje i inne „zaburzenia” nie mialy miejsca w swiecie kreowanym przez wodza, wiec mala niescislosc.

  A tak pozatym, notka jest tylko przedstawieniem pewnych aspektow nie tylko naszego spoleczenstwa i ostatnich wydarzen jakie mialy miejsce, z mala domieszka wlasnych przemyslen ;)

  A dla mnie ciekawsze to sa sprawy techniczne, szeroko pojete bezpieczenstwo narodowe i sluzby specjalne :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *