Polski support WordPress

29 sierpnia 2006

Fanatyk na swoim blogu przedstawił w notce Polski support WordPress mały zarys działania naszego rodzimego suporrtu WP.

Forum Polskiego supportu WordPressa istnieje od listopada 2005.
Nasi użytkownicy napisali blisko 4.000 wiadomości, a użytkowników jest już ponad 900.
Co dzień odwiedza nas ponad 30 z zarejestrowanych użytkowników i nie zliczone grono gości czerpiących wiedzą z samego czytania forum :)

Te statystyczne dane ciągle rosną… forum nasze się rozwija tak, samo Polska Planeta WordPress, skupiającą blogi, ktore prezentują i poruszają w swych wpisach informacje na temat tego wspaniałego silnika (nie tylko) blogowego.

Podziękowania należą się redaktorom i administratorom, szczególnie Fanatykowi i zimaq’owi za ich trud włożony w narodziny i powstanie tego, czym teraz z duma możemy się pochwalić :)
Dziękować także trzeba userom, to dzięki nim się rozwijamy i dalej rozwijać będziemy, gdyby nie oni pewnie ciężko byłoby dojść do tego wszystkiego.

Ja życzę dalszych sukcesów i powodzenia w ciągłym rozwojowu suportu WP :)

Obecnie poszukiwany jest sponsor na licencje IPB, szczegóły w notce Fanatyka.

Podobne notatki:

Może zainteresują Cię również następujące, pododbne notatki:

Komentarze i nawiązania (3)

Kanał RSS komentarzy

  1. Serdeczne dzięki :)

  2. No mi to przydało się bardzo :D Oby tak dalej! :)

    (fajne te coś po boku, że jak pisze komentarz to tam to sie pojawia, ten taki ‘podgląd’) :D

  3. [...] Gdzieś pod koniec sierpnia w notce Polski support WordPress przedstawiłem mały zarys dziania Polskiego suportu WordPressa, można porównać oba zestawienia i wyciągnąć wnioski. Rozwijamy się, a to wszystko dzięki userom, którzy aktywnie biorą w tym udział, którym dziękuję Informacje o wpisie [...]

Dodaj swój komentarz

Możesz użyć tych tagów XHTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Jeśli chcesz wstawić kilku linijkowy fragment kodu, użyj tagów <pre lang="x"></pre> (gdzie x język kodu np. cpp, perl, html). W ten sposób kod zostanie odpowiednio sformatowany i pokolorowany przez system.

Uwaga!

Na tym blogu działa system cache oraz filtr antyspamowy. Twój komentarz może być widoczny na stronie z pewnym opóźnieniem. Proszę o cierpliwość. Jeśli utraciłeś już wszystkie jej zasoby poinformuj mnie o tym, być może system uznał Cię za spamera ;)